Jak vybrat vhodný materiál, který bude hýčkat vaše tělo

 

Při nákupu ložního prádla, oblečení a hlavně také spodního prádla je důležité nepodcenit výběr materiálu. Lidské tělo je velmi citlivé a každý z nás by měl dbát na to, jakými materiály se obklopuje. Převážně u materiálů, které se dotýkají přímo vaší pokožky, nikdy nezapomínejte na kvalitu!

 

Ať už si vybíráte spodní prádlo, vhodné povlečení nebo bytový i jiný textil, tak věnujte pozornost materiálům. Při nákupu spodního prádla, které slouží pro každodenní nošení, volte pohodlnou a příjemnou bavlnu. Z široké nabídky spodního prádla si dnes můžete vybrat z několika barevných variací, střihů a také materiálů.

 

Oblíbené materiály

Mezi oblíbené materiály spodního prádla patří kombinace modalu, bavlny a elastanu. Velkou výhodou těchto materiálů je kombinace přírodních textilií a jejich odolnost i pružnost. Zároveň je spodní prádlo, ale také jiný textil z tohoto materiálu, jemný, hladký a prodyšný. Nošení prádla z tohoto materiálu bude příjemné a budete se cítit velmi komfortně.

 

Pohodlí s bambusem

Stejné pohodlí vám přinese populární bambus. Kombinace bambusových vláken, elastanu a bavlny vás bude bavit. Tento materiál pohlcuje vlhkost, má antibakteriální vlastnosti a jeho nošení pro vás bude příjemné a pohodlné. Bambus vám může svými vlastnosti a hebkostí připomínat hedvábí.

 

Bavlna vede na plné čáře

Pří nákupu ložního prádla, ale také dámského a pánského spodního prádla patří mezi nejoblíbenější materiál přírodní bavlna. Bavlněné kalhotky budou téměř jako vaše druhá kůže. Stejně jako pánské bavlněné trenýrky zaručují pohodlí, jemnost a příjemný pocit na dotek. Bavlna je tak rozhodně sázkou na jistotu.

 

Novinka s úžasnými vlastnostmi

Žhavou novinkou na českém trhu je materiál Micro modail air. Spodní prádlo, vyrobené z tohoto pevného a kvalitního materiálu vás překvapí svou poddajností, savostí a zároveň odolností vůči častému praní. Spodní prádlo z Micro modail airu je hladké a na kůži tak velmi příjemné. Oceníte ho při každodenním nošení a vaše pokožka bude mít konečně zaslouženou péči.

 

Tip, jak vybrat materiál

Pokud nevíte, zda je materiál vámi kupovaného textilu vhodný, tak můžete provést malý test. Správně zvolený materiál by měl být na dotek hladký, neměl by být hrbolatý, pokud se nejedná o krepové povlečení. Zároveň pokud na daný materiál, například na dámské kalhotky nebo jakýkoliv kousek pánského spodního prádla, kápnete vodu, tak by voda měla po povrchu sklouznout nebo zůstat na látce. Tím poznáte pevnou strukturu a vhodné vlastnosti daného kousku oblečení, ložního nebo spodního prádla.

 

 

 

Publikováno 25.05.2017 08:38:23